ASORTYMENT KARTY PALIWOWE WSPÓŁPRACA KONTAKT HANDLOWY

  OLEJ NAPĘDOWY

 

  BENZYNA BEZOŁOWIOWA

 

  OLEJ NAPĘDOWY GRZEWCZY

 

  BIOESTER B100

 

  AdBLUE

 

  PALIWO DLA JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH

 

PALIWA PŁYNNE

Paliwa płynne, które posiadamy w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej na naszych Stacjach Paliw pochodzą z najnowocześniejszych polskich i zagranicznych rafinerii. Cechuje je wysoka jakość gwarantująca bezpieczeństwo i efektywne wykorzystanie paliwa. Każdorazowe dostawy z rafinerii poparte są świadectwami jakości, które poświadczają zgodność jakości z uwzględnieniem norm określonych w przepisach prawa.

Posiadamy własne, oznakowane cysterny, które spełniają wszystkie normy w zakresie przewozów oraz dobrze wyszkoloną kadrę z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Przy każdym zamówieniu dbamy o konieczną dokumentację dla uprawnionych instytucji kontrolnych.


OLEJ NAPĘDOWY

Spełnia wszelkie wymagania obecnie obowiązującej w naszym kraju normy PN-EN 590. Daje to pewność, że nasz produkt jest najwyższej jakości, gwarantujący bezawaryjną pracę silnika oraz ekonomiczne wykorzystanie paliwa.

Oferujemy ON bez dodatków bio, na którym nasi Klienci przejeżdżają 2-2,5% więcej trasy.Dodatkowo wydłuża on żywotność silnika i wpływa na jego tańsza eksploatację.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE U HANDLOWCÓW ZAMÓW PRZEZ FORMULARZ


BENZYNA BEZOŁOWIOWA 95 I 98

Są to produkty charakteryzujące się bardzo dobrymi właściwościami trakcyjnymi i jakością odpowiadającą normom PN-EN 228.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE U HANDLOWCÓW ZAMÓW PRZEZ FORMULARZ


OLEJ NAPĘDOWY GRZEWCZY

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem LOTOS.


Zobacz certyfikat potwierdzający autoryzowaną dystrybucję

Olej napędowy do Celów Opałowych LOTOS Red 0,1 jest doskonałym paliwem ekologicznym do wszystkich pieców olejowych, kotłów grzewczych, domowych instalacji centralnego ogrzewania, a także pieców produkcyjnych i przemysłowych wytwarzających parę technologiczną. Jako wygodne i tanie źródło energii zyskuje coraz większe uznanie u Klientów.

Olej napędowy grzewczy jest paliwem bezpiecznym, charakteryzuje się niską zawartością siarki - spełnia rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej. Posiada wysoką wartość opałową oraz dobre właściwości użytkowe w niskich temperaturach. Oferowany przez HL olej napędowy grzewczy jest produktem sprowadzanym z rafinerii polskichi zagranicznych, spełniającym normy PN-C-96024 oraz DIN 51603. Dostawa oleju grzewczego realizowana jest w ciągu 48 godzin od momentu przyjęcia zamówienia lub w przypadkach awaryjnych – niezwłocznie. Zapewniamy terminową dostawę.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE U HANDLOWCÓW ZAMÓW PRZEZ FORMULARZ


BIOESTER B100

Może być stosowany jako dodatek albo zamiast tradycyjnego oleju napędowegow wybranych typach pojazdów, takich jak:

samochody ciężarowe
sprzęt rolniczy
samochody osobowe

 

Kierowcy, którzy zdecydują się na tankowanie bioestru B100, powinni sprawdzić możliwość jego zastosowania u producenta pojazdu. Bioester B100 i konwencjonalny mineralny olej napędowy posiadają podobną charakterystykę fizyko-chemiczną. Na tym biopaliwie można polegać, ponieważ zapewnia:
 

korzystny wpływ na pracę i trwałość silnika – dzięki dobrym właściwościom smarnym zabezpiecza pompy wtryskowe przed nadmiernym zużyciem
lepsze spalanie – dzięki wyższej zawartości tlenu w stosunku do ON
dobre osiągi silnika – dzięki wysokiej liczbie cetanowej (51 i więcej)
pakiet dodatków uszlachetniających i spełnienie wymagań dla olejów napędowych, przeznaczonych do stosowania w zimie (depresatory)
większe bezpieczeństwo użytkowania ze względu na wyższą od ON temperaturę zapłonu >120°C

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE U HANDLOWCÓW ZAMÓW PRZEZ FORMULARZ


AdBLUE

AdBlue konwertuje szkodliwe NOx ze spalin silnika wysokoprężnego na nieszkodliwy azot i parę wodną. Zmniejsza to emisję tlenków azotu, które stanowią główne źródło zanieczyszczenia atmosferycznego i powodują powstawanie smogu.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE U HANDLOWCÓW ZAMÓW PRZEZ FORMULARZ


PALIWO DLA JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH

Na Stacji Paliw w Szczecinie, przy ulicy Przestrzennej 3 prowadzimy sprzedaż ON i Pb95 dla jachtów i łodzi motorowych. Zadzwoń i dowiedz się, w jaki sposób możesz uzupełnić pusty bak w swojej jednostce pływającej.

91 461 27 44

501 604 227


LUB ZAMÓW PRZEZ FORMULARZ


Zostań naszym Stałym Klientem! Obejmiemy Ciebie i Twoją Firmę profesjonalną opieką naszego specjalisty z Działu Handlowego, który zapewni sprawną obsługę sprzedażową i logistyczną. Umowy zawierane są na indywidualnie negocjowanych warunkach. Zapewniamy atrakcyjne upusty cenowe i elastyczne terminy płatności. Zawsze staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych Klientów. Dostawy realizujemy w ciągu 48 godzin.